مزایای پروتزهای سیلیکونی چیست؟

مزایای پروتز های سیلیکونی

درست مانند پروتزهای آب نمک، پروتزهای سیلیکونی از یک لایه بیرونی ضخیم ساخته می شوند. با این حال، برخلاف پروتزهای آب نمک، پروتزهای سیلیکونی با ژل سیلیکونی پر می‌شوند که چسبناک‌تر از نمک است. مزایای پروتزهای سیلیکونی بسیار هست و دارای انواع مختلفی هستند و درجات چسبندگی و سختی آنها متفاوت است.

هر چه این ژل چسبندگی کمتری داشته باشد، پروتز نرم تر است. پروتزهای با چسبندگی بیشتر سخت تر هستند و شکل خود را بهتر حفظ می کنند. بسیاری از زنانی که از پروتز سینه استفاده می کنند، کاشت سیلیکونی را ترجیح می دهند زیرا طبیعی تر به نظر می رسند. پروتزهای سیلیکونی بیشتر برای خانم های بالای 22 سال مناسب است.

شکل ظاهری پروتزهای سیلیکونی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، پروتزهای سیلیکونی طبیعی‌تر به نظر می‌رسند و دلیل اینکه بسیاری از افراد آن‌ها را ترجیح می‌دهند، مزایای آن‌ها است. علاوه بر این بیماران با این پروتزها احساس راحتی بیشتری می کنند. به گفته برخی پزشکان، اگر سینه های طبیعی می خواهید که با آن احساس راحتی کنید، بهتر است کاشت سیلیکونی را انتخاب کنید. بسیاری از جراحان پلاستیک باتجربه کاشت سینه نمکی را توصیه نمی کنند زیرا نتایجی که ارائه می دهند مدت زیادی دوام نمی آورد.

بیشتر بدانید : انجام پروتز دست الکتریکی + مقایسه و مشاوره تخصصی

ایمنی و دوام پروتزهای سیلیکونی

برخلاف آنچه ممکن است شنیده باشید، با مطالعات مختلف ثابت شده است که پروتزهای سیلیکونی ایمن هستند. اما باید بدانید که در صورت پارگی پروتزهای سیلیکونی مواد آنها جذب بدن نمی شود و در صورت پارگی باید آنها را خارج کنید. همچنین برداشتن پروتز سوراخ شده دشوار است.

ایمنی و دوام پروتزهای سیلیکونی

البته نسخه جدید پروتز سیلیکونی این مشکل را حل کرده است. به این پروتزها پروتزهای ثابت می گویند. دلیل اینکه آنها را پروتز ثابت می نامند این است که قوی و سازگار هستند. به دلیل این انسجام به راحتی پاره نمی شوند. بسیاری از جراحان این را یک مزیت می دانند و این پروتزها را بی خطر می دانند.

پس از ظهور این پروتزها، تقاضا افزایش یافته و تاکنون همه از نتایج آنها راضی بوده اند. پروتزهای ثابت مانند پروتزهای سیلیکونی مشکلی ندارند زیرا احتمال پارگی آن بسیار کم است زیرا این پروتزها از پروتزهای معمولی استحکام بیشتری دارند. با گذشت زمان، این پروتزهای سیلیکونی قوی تر از پروتزهای سیلیکونی قدیمی می شوند.

برای دریافت مشاوره یا خدمات لطفا کلیک کنید.

مزایای استفاده از پروتز سیلیکونی چیست؟

مزایای استفاده از پروتز سیلیکونی چیست؟

هدف از طراحی و تولید پروتزهای سیلیکونی این است که فرد بتواند به راحتی فعالیت های روزمره خود را انجام دهد و احساس اضافه در بدن خود نداشته باشد. زیرا گاهی و در هنگام استفاده از سایر مدل های پروتز، آسایش فرد سلب می شود و احساسات قدیمی را ندارد.

اما در پروتزهای سیلیکونی سعی می شود تمامی این مشکلات برطرف شود و فرد بتواند به طور کامل توانایی های اجتماعی و فردی خود را بازیابد. در زیر مهمترین مزایای استفاده از انواع پروتزهای سیلیکونی را گرد هم آورده ایم:

  • کاربردش ساده است.
  • ظاهر زیبایی دارد.
  • نگهداری و مراقبت آن آسان است.
  • اعتماد به نفس بیشتری به بیمار می دهد.
  • باعث راحتی بیشتر بیمار می شود.
  • لبه های سوکت نازک است.
  • پوست به خوبی می تواند پروتزهای سیلیکونی را تحمل کند.
  • پایداری بالایی دارد.
  • با آناتومی اندام باقی مانده مطابقت دارد.

در نهایت

در این مقاله سعی کردیم استفاده از پروتزهای سیلیکونی و جزییات مربوط به آن را به شما معرفی کنیم، پروتزهای سیلیکونی کاربردهای فراوانی دارند و با توجه به مزایایی که به همراه دارند در بسیاری از زمینه ها قابل استفاده هستند. او رفت. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که به مراکز و کلینیک هایی مراجعه کنید که از اطمینان و تجربه کافی برای ساخت پروتز برخوردار هستند و از مواد با کیفیت در ساخت پروتز استفاده کنید.

پروتزهای زیبایی سیلیکونی کلینیک سیدا

یکی از بهترین و با کیفیت ترین پروتزهای زیبایی سیلیکونی، تولید کلینیک سیداست. با توجه به بررسی ها و معاینات مراجعین، بهترین پروتزهای زیبایی سیلیکونی با بهترین کیفیت و متریال ساخته میشود تا فرد به راحتی بتواند از آن استفاده کند و در آینده نگران خرابی و از بین رفتن آن نباشد.

کلینیک سیدا سعی در تولید بهترین محصولات سیلیکونی مصنوعی است تا شما با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید و اعتماد به نفس خود را برگردانید. برایاطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان کلینیک سیدا تماس بگیرید تا از راهنمایی کامل بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *