پروتز انگشت سیلیکونی

پروتز انگشت و انگشت سیلیکونی با ضمانت یکساله و اقساطی + کیفیت عالی

قطع کامل یا ناقص انگشتان دست یکی از شایع‌ترین اتفاقات مربوط به اندام فوقانی است و می تواند آسیب‌های جسمی، روانی و اقتصادی قابل توجهی را به فرد وارد کند. معمولا افرادی که دارای نقص عضو می‌شوند، می‌توانند از پروتز انگشت استفاده کرده تا این نقص را تا حد زیادی پوشش دهند.

این پروتزها نه تنها از نظر عملکردی تا حدی به فرد کمک می‌کنند، بلکه از نظر روانی بر زندگی فرد تأثیر مثبت می‌گذارند. پروتز انگشت طراحی‌های مدرن و بسیار حساسی دارد و می‌تواند به فرد آسیب دیده کمک کند تا سریعا به زندگی اجتماعی خود بازگردد. اگر شما نیز با مشکل نقص انگشتان دست درگیر هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا به هیچ عنوان ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید!

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز انگشت سیلیکونی با کلینیک سیدا تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

02188795691

 

پروتز سیلیکونی انگشت و دست چیست؟

 

پروتزهای سیلیکونی می توانند جایگزین مناسبی برای انگشتان مختلف از جمله شست و حتی خود دست باشند. این پروتزها به صورت سفارشی برای محافظت از بافت های حساس اطراف فرد ساخته می شوند. به لطف پروتز انگشت سیلیکونی، فرد می تواند عملکرد بسیار بهتری داشته باشد و ظاهر کاملا طبیعی دست خود را به دست آورد. طراحان پروتز سیلیکونی بافت، رنگ و شفافیت پوست و ناخن فرد را دقیقا روی پروتز ساخته شده اعمال می کنند تا دست ظاهری کاملا طبیعی داشته باشد. این طراحان با کمک افراد و اعضای خانواده بهترین، راحت ترین و طبیعی ترین پروتز را طراحی می کنند.

چه زمانی از پروتزهای انگشت سیلیکونی استفاده می شود؟

پروتز انگشت سیلیکونی می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند. ممکن است شرایط مختلفی پیش بیاید که افراد را ملزم به استفاده از این نوع پروتز کند. این موقعیت ها عبارتند از:

  • نقص در فرد از بدو تولد؛ مانند سندرم نوار آمنیوتیک یا داکتیلی سیمبراکی (ناقص یا عدم وجود یک یا چند انگشت).
  • عمل جراحی؛ به عنوان مثال قطع انگشت برای مبارزه با یک تومور سرطانی خطرناک.
  • بیماری‌های مختلف از جمله دیابت یا اسکلرودرمی که باعث قطع انگشت می‌شوند.
  • زخم های تروماتیک.
  • صدمات شغلی، سوختگی و غیره.

چگونه انگشت مصنوعی را ببندیم؟

در قسمت باقی مانده از انگشت بریده شده، یک مکانیسم مکش پروتز سیلیکونی انگشت باقی می ماند. اگر انگشت به طور کامل قطع شده باشد، ممکن است لازم باشد از انگشت کناری برای عمل کردن انگشت مصنوعی استفاده شود. در این صورت مانند یک دستکش مصنوعی سیلیکونی خواهد بود.

بیشتر بخوانید : پروتز چشم چیست؟

پروتز سیلیکونی انگشت مصنوعی چگونه می تواند عمل کند؟

هرچه برش انگشت به نوک آن نزدیکتر باشد، پروتز سیلیکونی بهتر و نزدیکتر به انگشت عادی خواهد بود. زیرا ارتفاع از دست رفته جبران می شود. فرد می تواند به طور کامل عملکردهایی مانند نیشگون گرفتن، گرفتن و دست مخالف را به دست آورد.

اگر قطع عضو به مچ دست نزدیکتر باشد، فرد برای نگه داشتن اجسام مختلف و مدیریت بهتر فعالیت های روزانه خود به یک دستکش مصنوعی سیلیکونی نیاز خواهد داشت.

 

مراقبت از پروتز انگشت چگونه است؟

پروتز انگشت سیلیکونی به دلیل جنس مستحکمی که دارد معمولا نیاز به مراقبت‌های خاصی پیدا نمی‌کند اما از لحاظ بهداشتی به این دلیل که دائما با محیط بیرون در تماس می‌باشد، نیاز است تا هر روز آن را با آب و صابون بشویید تا سطح آن حاوی میکروب نباشد.

لازم به ذکر است که شستن پروتز انگشت با آب و صابون به هیچ عنوان باعث رنگ رفتگی نخواهد شد و لازم نیست نگران این موضوع باشید.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز انگشت سیلیکونی با کلینیک سیدا تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

02188795691

آیا می‌توان بر روی پروتز انگشت از لاک استفاده کرد؟

بله. استفاده از لاک بر روی پروتز انگشت بلامانع است و مواد به کار رفته در ساخت لاک زیبایی، با سیلیکون که برای ساخت پروتز مورد استفاده قرار می‌گیرد منافاتی ندارند؛ البته لازم به ذکر است که برای احتیاط بیشتر، سعی کنید تا لاک را با موادی به غیر از استون از روی پروتز انگشت پاک کنید.

نحوه اتصال پروتز انگشت دست به چه شکل است؟

پروتز انگشت دست با مکانیسم ساکشن و مکش در بخش باقی مانده از انگشت قطع شده باقی میماند. در صورتی که قطع انگشت به صورت کامل اتفاق افتاده باشد، ممکن است نیاز باشد تا از انگشت کناری جهت کارگذاری انگشت پروتزی کمک گرفته شود. در این حالت پروتز سیلیکونی حالت دستکشی خواهد داشت.

قیمت پروتز انگشت سیلیکونی

معمولا یکی از مهم‌ترین فاکتورهای برای مراجعان، قیمت می‌باشد. تفاوتی ندارد که قیمت پروتز انگشت پا را در نظر داشته باشید یا قیمت پروتز انگشت دست؛ در هر صورت موارد زیادی هستند که بر روی قیمت نهایی پروتز تاثیر گذاشته و آن را تعیین می‌کنند.

ما در کلینیک سیدا همواره در تلاش هستیم تا در عین حفظ کیفیت، هزینه پروتز انگشت را به حداقل برسانیم تا تمامی افراد فارغ از میزان درآمدی که دارند بتوانند این مورد را تهیه کنند. مطمئن باشید قیمتی که در قبال پروتز انگشت پرداخت خواهید کرد در برابر کیفیت پروتز، قیمتی ناچیز می‌باشد.

دریافت مشاوره رایگان برای اطلاع بیشتر از قیمت پروتز انگشت سیلیکونی با کلینیک سیدا تماس بگیرید.

برای پذیرش لطفا با شماره زیر تماس بگیرید

02188795691

انگشت سیلیکونی کلینیک سیدا

یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین انگشت های مصنوعی سیلیکونی، تولید کلینیک سیدا است. با توجه به بررسی‌ها و معاینات مراجعین، مناسب‌ترین پروتز انگشت با بهترین کیفیت و متریال ساخته می‌شود تا فرد به راحتی بتواند از آن استفاده کند و در آینده نگران خرابی و از بین رفتن آن نباشد.

یکی از بزرگترین مزایایی که کلینیک سیدا به شما ارائه خواهد داد، پروتز انگشت با ضمانت است. کلینیک سیدا ضمانت می‌کند که محصولی که در دستان متخصصان این کلینیک ساخته می‌شود، به هیچ عنوان دچار مشکل نبوده و می‌توانید با خیالی کاملا راحت هر نوع پروتز انگشت را از این کلینیک خریداری نمایید.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با پروتز انگشت آشنا کرده و نکاتی کلیدی را به شما ارائه دهیم. امیدواریم مطالب گفته شده مفید واقع شده باشند.

مشاوره رایگان در واتساپ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *