پروتز انگشت و انگشت سیلیکونی با ضمانت یکساله + کیفیت عالی + قیمت ارزان

پروتز انگشت و انگشت سیلیکونی با ضمانت یکساله + کیفیت عالی + قیمت ارزان

قطع کامل یا ناقص انگشتان دست یکی از شایع‌ترین اتفاقات مربوط به اندام فوقانی است و می تواند آسیب‌های جسمی، روانی و اقتصادی قابل توجهی را به فرد وارد کند. معمولا افرادی که دارای نقص عضو می‌شوند، می‌توانند از پروتز انگشت استفاده کرده تا این نقص را تا حد زیادی پوشش دهند.

این پروتزها نه تنها از نظر عملکردی تا حدی به فرد کمک می‌کنند، بلکه از نظر روانی بر زندگی فرد تأثیر مثبت می‌گذارند. پروتز انگشت طراحی‌های مدرن و بسیار حساسی دارد و می‌تواند به فرد آسیب دیده کمک کند تا سریعا به زندگی اجتماعی خود بازگردد. اگر شما نیز با مشکل نقص انگشتان دست درگیر هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا به هیچ عنوان ادامه‌ی این مطلب را از دست ندهید!

مشاوره رایگان در واتساپ

پروتز سیلیکونی انگشت و دست چیست؟

پروتزهای سیلیکونی می توانند جایگزین مناسبی برای انگشتان مختلف از جمله شست و حتی خود دست باشند. این پروتزها به صورت سفارشی برای محافظت از بافت های حساس اطراف فرد ساخته می شوند. به لطف پروتز انگشت سیلیکونی، فرد می تواند عملکرد بسیار بهتری داشته باشد و ظاهر کاملا طبیعی دست خود را به دست آورد. طراحان پروتز سیلیکونی بافت، رنگ و شفافیت پوست و ناخن فرد را دقیقا روی پروتز ساخته شده اعمال می کنند تا دست ظاهری کاملا طبیعی داشته باشد. این طراحان با کمک افراد و اعضای خانواده بهترین، راحت ترین و طبیعی ترین پروتز را طراحی می کنند.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

چه زمانی از پروتزهای انگشت سیلیکونی استفاده می شود؟

پروتز انگشت سیلیکونی می‌توانند کاربردهای مختلفی داشته باشند. ممکن است شرایط مختلفی پیش بیاید که افراد را ملزم به استفاده از این نوع پروتز کند. این موقعیت ها عبارتند از:

  • نقص در فرد از بدو تولد؛ مانند سندرم نوار آمنیوتیک یا داکتیلی سیمبراکی (ناقص یا عدم وجود یک یا چند انگشت).
  • عمل جراحی؛ به عنوان مثال قطع انگشت برای مبارزه با یک تومور سرطانی خطرناک.
  • بیماری‌های مختلف از جمله دیابت یا اسکلرودرمی که باعث قطع انگشت می‌شوند.
  • زخم های تروماتیک.
  • صدمات شغلی، سوختگی و غیره.

چه زمانی از پروتزهای انگشت سیلیکونی استفاده می شود؟

چگونه انگشت مصنوعی را ببندیم؟

در قسمت باقی مانده از انگشت بریده شده، یک مکانیسم مکش پروتز سیلیکونی انگشت باقی می ماند. اگر انگشت به طور کامل قطع شده باشد، ممکن است لازم باشد از انگشت کناری برای عمل کردن انگشت مصنوعی استفاده شود. در این صورت مانند یک دستکش مصنوعی سیلیکونی خواهد بود.

بیشتر بخوانید : پروتز چشم چیست؟

پروتز سیلیکونی انگشت مصنوعی چگونه می تواند عمل کند؟

هرچه برش انگشت به نوک آن نزدیکتر باشد، پروتز سیلیکونی بهتر و نزدیکتر به انگشت عادی خواهد بود. زیرا ارتفاع از دست رفته جبران می شود. فرد می تواند به طور کامل عملکردهایی مانند نیشگون گرفتن، گرفتن و دست مخالف را به دست آورد.

اگر قطع عضو به مچ دست نزدیکتر باشد، فرد برای نگه داشتن اجسام مختلف و مدیریت بهتر فعالیت های روزانه خود به یک دستکش مصنوعی سیلیکونی نیاز خواهد داشت.

مراقبت از پروتز انگشت چگونه است؟

پروتز انگشت سیلیکونی به دلیل جنس مستحکمی که دارد معمولا نیاز به مراقبت‌های خاصی پیدا نمی‌کند اما از لحاظ بهداشتی به این دلیل که دائما با محیط بیرون در تماس می‌باشد، نیاز است تا هر روز آن را با آب و صابون بشویید تا سطح آن حاوی میکروب نباشد.

لازم به ذکر است که شستن پروتز انگشت با آب و صابون به هیچ عنوان باعث رنگ رفتگی نخواهد شد و لازم نیست نگران این موضوع باشید.

آیا می‌توان بر روی پروتز انگشت از لاک استفاده کرد؟

بله. استفاده از لاک بر روی پروتز انگشت بلامانع است و مواد به کار رفته در ساخت لاک زیبایی، با سیلیکون که برای ساخت پروتز مورد استفاده قرار می‌گیرد منافاتی ندارند؛ البته لازم به ذکر است که برای احتیاط بیشتر، سعی کنید تا لاک را با موادی به غیر از استون از روی پروتز انگشت پاک کنید.

قیمت پروتز انگشت

معمولا یکی از مهم‌ترین فاکتورهای برای مراجعان، قیمت می‌باشد. تفاوتی ندارد که قیمت پروتز انگشت پا را در نظر داشته باشید یا قیمت پروتز انگشت دست؛ در هر صورت موارد زیادی هستند که بر روی قیمت نهایی پروتز تاثیر گذاشته و آن را تعیین می‌کنند.

ما در کلینیک سیدا همواره در تلاش هستیم تا در عین حفظ کیفیت، هزینه پروتز انگشت را به حداقل برسانیم تا تمامی افراد فارغ از میزان درآمدی که دارند بتوانند این مورد را تهیه کنند. مطمئن باشید قیمتی که در قبال پروتز انگشت پرداخت خواهید کرد در برابر کیفیت پروتز، قیمتی ناچیز می‌باشد.

قیمت پروتز انگشت

انگشت سیلیکونی کلینیک سیدا

یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین انگشت های مصنوعی سیلیکونی، تولید کلینیک سیدا است. با توجه به بررسی‌ها و معاینات مراجعین، مناسب‌ترین پروتز انگشت با بهترین کیفیت و متریال ساخته می‌شود تا فرد به راحتی بتواند از آن استفاده کند و در آینده نگران خرابی و از بین رفتن آن نباشد.

یکی از بزرگترین مزایایی که کلینیک سیدا به شما ارائه خواهد داد، پروتز انگشت با ضمانت است. کلینیک سیدا ضمانت می‌کند که محصولی که در دستان متخصصان این کلینیک ساخته می‌شود، به هیچ عنوان دچار مشکل نبوده و می‌توانید با خیالی کاملا راحت هر نوع پروتز انگشت را از این کلینیک خریداری نمایید.

مراقبت از انگشت سیلیکونی چگونه است؟

پروتزهای سیلیکونی مواد بسیار مرغوبی هستند و کمترین حساسیت را در فرد ایجاد می کنند. این پروتزها به دلیل ظاهر بسیار شبیه به پوست بدن انسان از نظر زیبایی شناسی جالب هستند. این پروتزها می تواند به فرد اعتماد به نفس بالایی بدهد. این پروتزها به دلیل مقاومت بسیار خوبی که دارند، عموماً نیاز به مراقبت خاصی ندارند و فقط باید از نظر ظاهری تمیز بمانند. برای حفظ ظاهر می توانید آن را روزانه با آب و صابون بشویید. در این حالت معمولاً هیچ لکه ای روی آن وجود ندارد. پروتزهای سیلیکونی عموماً در برابر حرارت مقاوم هستند و لازم نیست نگران آن باشید.

مراقبت از انگشت سیلیکونی چگونه است؟

آیا می توان لاک زیبایی را روی ناخن مصنوعی انگشت زد؟

بله، می توانید از لاک اکریلیک روی اکثر پروتزهای انگشت و دست سیلیکونی استفاده کنید. البته بهتر است از لاک های ژل خودداری کنید و از مواد غیر استونی برای پاک کردن لاک ناخن استفاده کنید.

قیمت پروتز انگشت

مواد استفاده شده، سطح قابل پوشش و ظرافت ساختار بر قیمت پروتز انگشت مصنوعی تاثیر می گذارد. این پروتز برای محافظت از بافت حساس، بهبود عملکرد و ایجاد ظاهری طبیعی استفاده می شود و با توجه به بافت، رنگ و شفافیت پوست و ناخن گیرنده ساخته شده، با انگشتان موجود سازگار شده و ظاهری طبیعی و بی عیب می بخشد. .

 اهدای دست های بیمار پروتزهای انگشت معمولاً با استفاده از سیلیکون ساخته می شوند، ماده ای انعطاف پذیر که ظاهری طبیعی ایجاد می کند. به طور کلی نیازهای هر بیمار در انتخاب مواد سنجیده می شود و با توجه به شرایط شخصی او مناسب ترین گزینه انتخاب می شود. در مواردی که نیاز به پروتز شخصی سازی شده باشد، با مدل سازی انگشت دست مقابل با قرار دادن قالب در قسمت بالایی کار، انگشت مصنوعی ساخته می شود تا پروتز کاملی مشابه سایر اندام ها ساخته شود.

انگشت سیلیکونی کلینیک سیدا

یکی از بهترین و با کیفیت ترین انگشت های مصنوعی سیلیکونی، تولید کلینیک سیداست. با توجه به بررسی ها و معاینات مراجعین، بهترین انگشت مصنوعی ها با بهترین کیفیت و متریال ساخته میشود تا فرد به راحتی بتواند از آن استفاده کند و در آینده نگران خرابی و از بین رفتن آن نباشد.

کلینیک سیدا سعی در تولید بهترین محصولات سیلیکونی مصنوعی است تا شما با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید و اعتماد به نفس خود را برگردانید. برایاطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان کلینیک سیدا تماس بگیرید تا از راهنمایی کامل بهره مند شوید.

سخن آخر

در این مطلب سعی کردیم تا شما را با پروتز انگشت آشنا کرده و نکاتی کلیدی را به شما ارائه دهیم. امیدواریم مطالب گفته شده مفید واقع شده باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *