پا مصنوعی سیلیکونی با ضمانت یکساله + کیفیت عالی + قیمت ارزان

پا مصنوعی سیلیکونی |بهترین کیفیت سیلیکون

 پزشکان تمام تلاش خود را می کنند تا از قطع پا یا انگشتان پا خودداری کنند. خوشبختانه، به لطف پیشرفت در زمینه روش های مختلف جراحی، می توان عملکرد پا ها و انگشتان پا را با بالاترین سطح اثربخشی به میزان قابل توجهی حفظ کرد. با این حال، در برخی از بیماری‌های شدید یا آسیب‌های حاد، ممکن است برای سلامتی فرد در آینده نیاز به قطع عضو باشد.

برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

 تصادفات اغلب شایع ترین علت قطع پا هستند. ممکن است حادثه ای در محل کار یا در اوقات فراغت رخ داده باشد، به عنوان مثال، در حین انجام یک ورزش یا سرگرمی، ممکن است پای شما آسیب ببیند و ممکن است نیاز به قطع عضو باشد.

 حوادث در هر سنی ممکن است باعث قطع عضو شوند. در برخی موارد امکان پیوند عضو قطع شده وجود دارد که اغلب عمل بسیار سختی است و جراح با کار سخت و پیچیده ای روبرو خواهد شد. در مواردی که پا قطع می شود، این موضوع دشوارتر است و عمل همیشه موفقیت آمیز نخواهد بود. تصمیم برای انجام عمل جراحی برای همه یکسان نیست. برای اینکه عمل پیوند موفقیت آمیز باشد، باید به موقع به دست جراح برسد و تقریباً هیچ تغییری در ظاهر اندام قطع شده نداشته باشد.

پیشرفت در تکنولوژی ساخت پروتز باعث بهبود عملکرد طبیعی پروتز شده و ظاهر زیباتر و طبیعی‌تری به اندام‌های قطع شده می‌دهد. اما در اکثر موارد به دلیل محدودیت های بیمار نمی توان از مناسب ترین روش پروتز استفاده کرد. پروتز سیلیکونی که برای هر بیمار ساخته می شود و دارای برخی عملکردهای غیرفعال است، نقش عمده ای در توانبخشی بیماران این دسته دارد. پروتزهای زیبایی مشابه رنگ و بافت طبیعی بدن ساخته می شوند. امروزه پروتزهای زیبایی به اولین و اصلی ترین انتخاب افراد قطع عضو تبدیل شده است.

بیشتر بدانید : ساخت انواع دست سیلیکونی با کیفیت عالی و ارزان + مشاوره رایگان

پا مصنوعی سیلیکونی

پروتزها از بازگرداندن تحرک تا بازگرداندن توانایی فرد برای انجام کارهای روزانه، کیفیت زندگی بیمار را بهبود می بخشند. این پروتزها چه به صورت اندام مصنوعی و چه به صورت پروتزهای زیبایی ساده تر، با توجه به نیازهای فراوان فرد با مواد مناسب ساخته می شوند.

پا مصنوعی سیلیکونی |بهترین کیفیت سیلیکون
پا مصنوعی سیلیکونی |بهترین کیفیت سیلیکون

به عنوان مثال، پروتزها بنا به ماهیت خود باید حداقل با بخشی از بدن بیمار برای مدت طولانی در تماس باشند. بنابراین این کار مستلزم آن است که قسمتی از پروتز که با بدن بیمار در تماس است از مواد کاملاً زیست سازگار ساخته شود. به همین ترتیب، قسمت‌های باریک اندام مصنوعی که باید روی اندام باقی‌مانده قرار بگیرند باید بتوانند ضربه‌ها و تنش‌های ناشی از استفاده منظم مانند نیروهای دینامیکی در فعالیت‌ها را جذب کنند.

سیلیکون ها دارای خواص زیادی هستند که برای پا مصنوعی مورد نیاز است: داشتن طیف وسیعی از دورمرها (از نرم تا سخت)، بی اثری شیمیایی، سازگاری با محیط، دوام، قابلیت اتصال با لایه های مختلف (معمولاً بدون پرایمر یا چسب در زیر) و طیف وسیع دمای مفید. همه اینها دلایلی هستند که تولیدکنندگان اندام مصنوعی به طور معمول از سیلیکون استفاده می کنند.

با استفاده از این پروتز می توانید راحت راه بروید و در نتیجه کیفیت زندگی بهتری را بعد از قطع عضو تجربه کنید.

پروتز سیلیکونی جلوی پای به جای پای قطع شده قرار می گیرد. زمانی که مفصل مچ پا پس از قطع عضو کاملاً حفظ شده باشد، می توان آن را پوشید. پروتزهای جزئی پا مصنوعی سیلیکونی یک الگوی راه رفتن تا حد زیادی طبیعی ارائه می دهند. بیماران می توانند بار دیگر کفش های استاندارد بپوشند، با پای برهنه راه بروند و بدون محدودیت بیش از حد بر زندگی روزمره تسلط پیدا کنند.

مزایای پا مصنوعی سیلیکونی

مزایای پا مصنوعی سیلیکونی
  • دوش گرفتن با پای مصنوعی

از آنجایی که این پروتزها ضد آب هستند، به راحتی می توانید با آن ها دوش بگیرید یا به استخر بروید.

  • پیاده روی در هر محیطی

آیا میتوان با پای برهنه در ساحل راه رفت؟ به لطف تمیز کردن آسان آن، هیچ مشکلی برای پروتز جلوی پای شما وجود نخواهد داشت.

  • پوشیدن کفش های معمولی و استاندارد

از آنجایی که پروتز پای سیلیکونی با قالب کاملا استاندارد ساخته می شود، می توانید در هنگام استفاده از کفش های استاندارد استفاده کنید. به لطف طراحی سوکت باریک، می توانید کفش های استاندارد را با پروتز سیدا بپوشید.

  • کاملاً با بدن پای سالم شما سازگار است

هر پروتز منحصر به فرد است، به صورت سفارشی با توجه به خواسته ها و نیازهای شما ساخته می شود.

  • آسان برای استفاده

این پروتزهای سیلیکونی را می توانید بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب و تا پایان روز استفاده کنید. پروتز شما به لطف طراحی خاص خود بدون نقاط فشاری جا می شود و می توانید آن را در تمام طول روز بپوشید.

  • نگهداری آسان

با مراقبت روزانه در داخل و خارج، می توانید هر روز از صبح تا عصر از پروتز خود استفاده کنید. برای تمیز کردن این دندان مصنوعی فقط می توانید از آب و مواد شوینده معمولی استفاده کنید.

پا مصنوعی سیلیکونی کلینیک سیدا

پا مصنوعی سیلیکونی کلینیک سیدا

یکی از بهترین و با کیفیت ترین پا های مصنوعی سیلیکونی، تولید کلینیک سیداست. با توجه به بررسی ها و معاینات مراجعین، بهترین پا مصنوعی ها با بهترین کیفیت و متریال ساخته میشود تا فرد به راحتی بتواند از آن استفاده کند و در آینده نگران خرابی و از بین رفتن آن نباشد.

کلینیک سیدا سعی در تولید بهترین محصولات سیلیکونی مصنوعی است تا شما با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید و اعتماد به نفس خود را برگردانید. برایاطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان کلینیک سیدا تماس بگیرید تا از راهنمایی کامل بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *